pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich :)
    Irminko wyglądasz cudnie , by siedział człowiek i patrzył , super .:)
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzięki Ewuś:)
    A teraz to mam taką ochotę na lato, urlop, wyjazd, że rady nie daje i chodzę wściekła.;):) A to jeszcze ponad 3 miesiące
    trzeba czekać. A i wyjazd niepewny. Ze złości chyba pójdę choć na basen i powdycham sobie chloru.xD:cry:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To powściekamy się z tobą , może to pomoże ? Ja mam urlop od stycznia , długiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,:)
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Zobaczysz, jeszcze zatęsnknisz za czasami kiedy go nie było.:) Tak mi się wydaje.:)
    A na dużą ilość wolnego czasu to trzeba jednak mieć pomysł. Inaczej człowiek tetryczeje szybko. Też tak mi się wydaje tylko.
    Bo jakoś mi nie spieszno to sprawdzać.:D
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Ładna się dzisiaj pogoda zrobiła, ciekawe na jak długo

    Irminko ślicznie wyglądasz :)

    trzymam kciuki żeby się upewnił:)
    a możesz zdradzić gdzie wybywasz?

    Ja w tym roku chyba sobie zrobie urlop od urlopu;)
    i nie wyjadę nigdzie na dłużej, tylko po kilka dni zrobie w ciągu lata, jak pogoda będzie ładna
    a jak nie to w wrześniu/październiku na 2-3 tygodnie polecę odpocząć



    z pierwszej planszy 8 monetek dostałam, by dostać kolejne 8 z drugiej planszy muszę zaczekać aż mi hiacynt wyrośnie troszkę go zabrakło:)
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dziękuję skromnie, wiem, wiem, że jestem pięknaxD:pxD:cry:;)
    Jesienią będę jeszcze piękniejsza.;)xD

    Planowaliśmy Tatry, ale ekipa zaczyna się wykruszać. A ja we wrześniu nie dostanę urlopu. Dla mnie musi być sierpień.
    Tak to jest. Gdzie 2 Polaków, tam 3 opinie.:cry:
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Tatry super, byle Zakopane z daleka ominąć, jakoś za nim nie przepadam

    w lipcu i sierpniu smażenie się w temp. powyżej 40 stopni jakoś nie bardzo mi się uśmiecha:sleepy:

    Ja tak sobie planuje tydzień w Mszanie Dolnej albo Ustroniu

    coś tu dziś cicho, a przecież piątek mamy i dodatkowo takie fajne święto
    [​IMG]

    to ja sobie potańcze
    [​IMG]
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Że też nie wiedziałamxD Jednak warto wiedzieć w jakim światowym dniu człowiek budzi się.xD
    [​IMG] ;)
    Co by było gdyby człowiek nie wymyślił muzyki? I do czego potrzebny był mu taniec?
    Nie wyobrażam sobie naszego życia bez muzyki i tańca. Dla nas, teraz to rozrywka. Ale przecież nie tylko rozrywką był taniec.
    Ludzie tańczyli po to, by sprowadzić deszcz w czasie suszy , czy też spowodować wzrost urodzaju i zapewnić pomyślność łowów. Wojownicy tańczyli, żeby wzbudzić w sobie odwagę przed walką. Itd. Jakoś dziwnie człowiek zawsze lubił podrygiwać.xD
     
  9. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    A jaka tu impreza :D
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    już chyba wyżej nie można ocenić:)

    ja tylko tak umiem
    [​IMG]
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A to widzieliście
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ba! Nawet tańczyliśmy. Piotr potem przez tydzień miał zakwasy.xD A to było na urodzinach Marzeny. Czego my tam wtedy nie tańczyliśmyxD
    To była prawie jak....[​IMG] ;)
    A kocur był jeden. Dorosły jedenxD
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To się nie dziwię , że Piotr ma problemy z kolanami , co mu zrobiłyście kocice ? :p
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Jak to co? Powaliłyśmy na kolana.;):pxD
    Bo jak owieczki rozpędzą sie to nie ma bata.xD
    [​IMG]
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum



    Tańce były szalone :) a ja teraz troszkę inne ćwiczę układy z kumplami :p haka , nawet mnie tam trochę widać :)
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To Ty taki samolot jesteś?-.- A nas tam jako kibicki nie zaprosiłeś?-.-


    Usunąłem filmik. Kobieta ubrana w samą farbę nie pasuje na nasze forum.
    MOD_Casino
     
    Last edited by moderator: Apr 29, 2016
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    xDNie jestem samolot tylko jestem na praktykach !
    Wracam i robimy swoją hakę !:)
    Wszystkie mieszkanka zadrżą przed nami !
    Fajnie się stroicie :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przepraszam , że pytam , ale co to jest - haka - ? :(
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ale nie wiem czy kobitki do haka pasują.;)
    Ja mam cienki głosik.:(

    Ogólnie to taniec rytualny:D Region Oceany Spokojnego, Nowa Zelandia.
    Ale co go aż tam poniosło?
    Góralskiego nie chciał?
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ja się będę nadzierał głos mam odpowiedni :) Taka chwilka urozmaicenia :) Z dziewczynami haka będzie jeszcze bardziej malownicza a góralski taniec odpuszczam za dużo w nim skakania:)