Brak hiacyntu w evencie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -Szanta-, Apr 28, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    Po zalogowaniu do gry miałam 2 roślinki eventowe , po 5 szt świetlikowej jagody i 5 szt hiacyntu. Udało mi się rozsiać jagodę , po kliknięciu na hiacynt ten niestety zniknął a stan pokazuje 0 szt. Nie pomogło odświeżanie strony ani ponowne zalogowanie . Hiacynt zniknął bez śladu .
     
  2. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Wyloguj się i zaloguj ponownie do gry. Skorzystaj również z tego poradnika: >>Gdy gra nie działa<<. Jeśli roślinka nie będzie widoczna w inwentarzu lub na polu, skontaktuj się proszę z Pomocą Techniczną - tam Twoje konto zostanie sprawdzone, ponieważ z pozycji Forum nie mamy takiej możliwości.
     
    Anetta41 likes this.
  3. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    Dziękuję za odpowiedź
     
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Czy masz jeszcze jakieś pytania? :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kolejne pytania nie pojawiły się więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.