Brak roślin

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika gabi196028, 27 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    To moja pierwsza pełnia ale na stanie nie mam ani 1 roślinki .Gdzie mam kupić ?
     
  2. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Jeśli wcześniej nie brałaś udziału w Pełni, to otrzymasz po 10 sztuk nasion każdej roślinki. Zapoznaj się proszę z poradnikiem: >>klik<<.
    Wyloguj się i zaloguj ponownie do gry.
     
  3. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    Przeczytałam poradnik ,jest tam napisane ;


    PAMIĘTAJ, że jeśli:
    - wcześniej nie brałeś udziału w evencie to będziesz miał każdej roślinki po 10 sztuk,
    - jakieś roślinki nie mamy (jej stan jest zerowy) to otrzymamy jej 5 sztuk podczas Pełni.
    - nie zdążymy zebrać mrocznych roślin przed zakończenie eventu, to jest możliwość zebrania ich przy następnej Pełni Księżyca, ale wtedy nic nie kupimy w sklepie Jack’a – z kupowaniem będziemy musieli poczekać do następnej Pełni.


    Poniżej znajdują się uprawy, które możemy hodować tylko podczas tego eventu i tylko w wyznaczonej Strefie Pełni:


    Zębate pomidory
    ....... itd


    Pełnia rozpoczęła się ok .godz temu a roślin do rozsadzenia brak .Kiedy otrzymam te roślinki ,jutro ??
     
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Wyloguj się i zaloguj ponownie do gry. Skorzystaj również z tego poradnika: >>Gdy gra nie działa<<. Jeśli roślinki nadal nie będą widoczne, skontaktuj się proszę z Pomocą Techniczną. Tam Twoje konto zostanie sprawdzone, ponieważ z pozycji Forum nie mamy takiej możliwości.
     
  5. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    Napisałam do PT . Czytam ten dział i widzę ,że problem ma więcej graczy :(
     
  6. Mandziuczka

    Mandziuczka Czeladnik forum

    Ponad godzina minęła i roślin brak . chamstwo to jest inni se sadza a ci co pierwszy raz biarą udział w tym ivencie nie i są do tyłu . wszystko z przeglądarką okej do pomocy technicznej pisałam i teraz pozostaje czekac tylko ciekawe ile i co to da,
     
  7. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    Właśnie pojawiły się rośliny mroczne uffffffff :)
     
  8. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Przypominam, że nie jest to dział dyskusyjny. Jeśli skontaktowałaś się z Pomocą Techniczną, poczekaj proszę na odpowiedź.
    gabi196028 cieszę się, że roślinki pojawiły się na Twojej Farmie :) Czy masz jeszcze jakieś pytanka związane z Pełnią? :)
     
  9. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Sroko wszystko się wyjaśniło, kolejne pytania nie pojawiły się, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.