Brak roślin

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by gabi196028, Apr 27, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    To moja pierwsza pełnia ale na stanie nie mam ani 1 roślinki .Gdzie mam kupić ?
     
  2. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Jeśli wcześniej nie brałaś udziału w Pełni, to otrzymasz po 10 sztuk nasion każdej roślinki. Zapoznaj się proszę z poradnikiem: >>klik<<.
    Wyloguj się i zaloguj ponownie do gry.
     
  3. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    Przeczytałam poradnik ,jest tam napisane ;


    PAMIĘTAJ, że jeśli:
    - wcześniej nie brałeś udziału w evencie to będziesz miał każdej roślinki po 10 sztuk,
    - jakieś roślinki nie mamy (jej stan jest zerowy) to otrzymamy jej 5 sztuk podczas Pełni.
    - nie zdążymy zebrać mrocznych roślin przed zakończenie eventu, to jest możliwość zebrania ich przy następnej Pełni Księżyca, ale wtedy nic nie kupimy w sklepie Jack’a – z kupowaniem będziemy musieli poczekać do następnej Pełni.


    Poniżej znajdują się uprawy, które możemy hodować tylko podczas tego eventu i tylko w wyznaczonej Strefie Pełni:


    Zębate pomidory
    ....... itd


    Pełnia rozpoczęła się ok .godz temu a roślin do rozsadzenia brak .Kiedy otrzymam te roślinki ,jutro ??
     
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Wyloguj się i zaloguj ponownie do gry. Skorzystaj również z tego poradnika: >>Gdy gra nie działa<<. Jeśli roślinki nadal nie będą widoczne, skontaktuj się proszę z Pomocą Techniczną. Tam Twoje konto zostanie sprawdzone, ponieważ z pozycji Forum nie mamy takiej możliwości.
     
  5. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    Napisałam do PT . Czytam ten dział i widzę ,że problem ma więcej graczy :(
     
  6. Mandziuczka

    Mandziuczka Czeladnik forum

    Ponad godzina minęła i roślin brak . chamstwo to jest inni se sadza a ci co pierwszy raz biarą udział w tym ivencie nie i są do tyłu . wszystko z przeglądarką okej do pomocy technicznej pisałam i teraz pozostaje czekac tylko ciekawe ile i co to da,
     
  7. gabi196028

    gabi196028 Czeladnik forum

    Właśnie pojawiły się rośliny mroczne uffffffff :)
     
  8. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Przypominam, że nie jest to dział dyskusyjny. Jeśli skontaktowałaś się z Pomocą Techniczną, poczekaj proszę na odpowiedź.
    gabi196028 cieszę się, że roślinki pojawiły się na Twojej Farmie :) Czy masz jeszcze jakieś pytanka związane z Pełnią? :)
     
  9. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Sroko wszystko się wyjaśniło, kolejne pytania nie pojawiły się, temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.