pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ja piszę, a Ty czytasz i ćwiczysz:D

    [​IMG]

    MUDRA GARUDA jest zalecana w stanach wyczerpania. Wpływa bardzo energetyzująco na cały organizm. Jest skuteczna w łagodzeniu wahań nastroju.
    WYKONANIE: kładziemy na piersiach prawą dłoń, a na nią lewą dłoń. Palce powinny być rozstawione szeroko w jednej płaszczyźnie. Ręce łączymy kciukami, które są o siebie zahaczone. Podczas wykonania tej mudry zalecane są głębokie, spokojne oddechy.
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a wychodzą ,wychodzą z dziur :D ale skubane coraz szybsze są xD
    hahaha wykluły mi sie pomarańczowe kameleony i pomarańczowe gęsi to sie nazywa szczęście :D drzewka bedą dojrzałe rano :)Irminko gratuluję fajnego drzewka :D
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale posta pod postem to pisać nie możesz;)
    chyba że chcesz

    wiem że jest jakaś ratująca życie
    tylko nie pamiętam jak się nazywa
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D No szok normalnie, niezwykłam dostawać takie cuda. Gapiłam się i gapilam i myslałam, że śnię
    :D a jednak anatomia na forum zabroniona jest:oops:
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    troszeczkę z wami poćwiczyłam :D:D:D daj następne ćwiczenie ,bo krety mi sie juz znudziły :D
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a jest jakaś mudra na niesprawiedliwość

    niesprawiedliwie nie mogę sobie postawić J.Cytryny w ogrodzie ozdobnym:(-.-
     
    pietruchin48 and dantic3 like this.
  7. barozd

    barozd Wszystkowiedząca wyrocznia

    to się nazywa spokojny wieczór po dniu harówki:)
    ćwiczenia trza robić:p
     
    pietruchin48, dantic3 and marzena5275 like this.
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Dla Ciebie kłapouszku coś trudniejszego musi byćxD
    [​IMG] ;)
    Jak kiedyś mi przypomnicie, to opowiem Wam o Mandalach:inlove:
     
    barozd, pietruchin48 and dantic3 like this.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a dla mnie to jest bardzo łatwe :Dna pewno się przypomnimy :)
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No to musi być teraz trudniej:D [​IMG]
    To mudra- Głowa Smoka
    Zalecana w profilaktyce przeziębień, jak i w rozwiniętej już chorobie, zatem warto nauczyć swoje dzieci wykonywania tej mudry.
    Sposób wykonywania:
    środkowy palec prawej ręki obejmuje i uciska paliczek dalszy palca wskazującego tej samej ręki. Analogicznie w prawej ręce. Łączymy obie ręce. Kciuki obu rąk są połączone ze sobą bocznymi powierzchniami. Pozostałe palce są skrzyżowane ze sobą.
    Mudrę należy wykonywać po 15 minut minimum 2 x dziennie.
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Pół godziny siedzenia z powykręcanymi paluchami? A kto ogarnie farmę i poklika na forum?
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no i jest trudniej :(nie dam rady paluchy są za sztywne nie wycwiczone :sleepy::sleepy:no własnie a farma zarasta :D a tyle ręcznie klikam xDi paluchy nie wyrobione ?xD
     
    Last edited: Mar 19, 2016
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxD w czasie 6-o godzinnej eventówki damy radę zaliczyć wszystko.
    Dla przeziębionych, zakatarzonych, najlepsze pozycje::D

    1.wszelkie skłony[​IMG] polecam z baranem:)

    2.stanie na głowie [​IMG]
    można, a nawet trzeba sobie pomóc ścianą:)

    3.stanie na rękach[​IMG]

    świeca [​IMG] dla początkujących, koc bezwzględnie potrzebny - wiele ułatwia:)
    A więc wszystkie pozycje stymulujące gardło.:D
    Zmykam, bo sie nie zamknęxD A ostrzegałamxD
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    3 .zadanie bez problemu :D
    świeca tez pestka :D
    2.popróbuję :D

    1. koniecznie z baranem xDale na pewno nie wyjdzie bo baran ma brzuch xDxDxD
    dobranoc wszystkim :)
     
    Last edited: Mar 19, 2016
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    świeca dla początkujących ?
    Kogoś tu ciach i to poważnie !
    Ten początkujący ma 25 lat i jest po AWF parę dni !
    [​IMG]
    ja to jakieś takie ćwiczę w ramach rehabilitacji
    to z tych trudniejszych
    a mudry do niedawna też mniej wyniszczające stawy
    [​IMG]
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej farmery .:)
    Ręce mogę poćwiczyć :) Reszta odpada :oops:
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    nie śpij wilczyco tylko daj coś na kolana
    najlepiej dla młodych wiele lat później
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc kochani , do juterka . :)
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Rzeczywiście zasnęłam:) Igrzyska śmierci leciały w TV i mnie uśpiło.
    Kolana, to kiepska sprawa niestety. Miałam problem z jednym i była kicha nie joga.
    To co pokazałeś na kolana, na pewno do łatwych nie należy.
    Bardzo mi się podoba twoja mudra, PiotrxD Można rzec, taka elegancka;), bardzo pasująca do "sikora" na ręku.;)
    Stanie na rękach nie dla mnie.
    Ale stanie na głowie i wszelkie pozycje ze świecą, a jest ich sporo, są bardzo, bardzo, bardzo przyjemne. Serio.
    Dobranoc wszystkim:)

     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    tej astronomicznej

    Miłego dnia życzę i do wieczora

    [​IMG]
    wczoraj mi się udało:D, tylko szkoda że w ozdobnym nie można go postawić:(