pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Irminko z natury jestem cicha i bardzo cierpliwa :D witaj katie :)

    Ewcia ja jutro będe miała tak z wnukami ale bedzie tylko dwóch małych urwisów a wyrabiaja sie za szesciuxD mozę katie to Kasia ?:p ciachem sie tez poczęstowałam
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    witaj -katie1234-

    ja nie bedę strzelać jakie imię nosi katie, żeby Wam zabawy za szybko nie skończyć

    też jestem na diecie, z popularnym ostatnio słowem
    [​IMG]
    więc ja się tym ciachem od Irminki poczęstuje i zadbam o duszę
     
    dantic3, pietruchin48 and xBabciaEwa like this.
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;) A nie widać?:p Ale widać, że Jasiek jest cierpliwy.xD
    Co do ponczowego, to trzeba Piotra misją obarczyć.:D
    Nie wiem czy poza Warszawą jest ono do kupienia.:(
    A może teraz i w Warszawie nie.:) Ale jakby tak, to........może paczuszka z ponczowymi do Wrocka by dotarła;)xD:cry:xD
     
  4. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Cele zdrowotne choróbsko się przyplątało... Lekarz zadecyduje jak długo8) A katie zwą Katarzyną :)

    Witam witam :)

    O duszę trzeba przede wszystkim dbać, bo ona wieczna jest :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To fajnie , nie ? Dzieci są takie kochane , a najlepsze jak śpią . Stawiam na Kasie . :) A ja nie mam żadnej diety , nigdy nie miałam ,
    Kasiu , zdrówka życzę , zostań z nami , tu zawsze wesoło , a jak coś nie tak to przytulą , pocieszą , taki fajny , miły domek .:D
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No dusza tak.:)
    Ale póki co, tu i teraz są same wietrzne dziewczyny;) Tylko przeciągi robią.
    A jak usłyszysz, Kasiu, głośne mruczenie, to nic się nie obawiaj.:D To tylko nasz stary lew z krzaczorów wyłazi.xD
    A robi to długo. ;) Sikorki zawsze zdążą czmychnąć.xD Jeszcze nigdy żadnej nie złapał.:p;)
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Cześć Kasiu :) miło że jesteś u nas :) a co do ciastek to mam jeszcze całkiem niedaleko cukierenke gdzie robią ponczowe cieknące przepyszną wilgocią :) nie chodzę tam bo bez tego słodki jestem a to przecież najlepsze ciastko :) no chociaż ja zawsze mam dylemat bo tam robią jeszcze coś co ja nazywam kartofelek czyli dawna bajaderka ulepiona w kulkę i osypana jakąś kruszonką :) ale mnie zdenerwowałaś tymi ciastkami !!! Cukier ze stresu bryknął do 300 :) jutro tam idę zjeść po sztuce :)!xD
     
  8. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Kociaków nie lubię... Ale lew... Hmmm... Taki nasz król :p ?? No właśnie widzę, że laski górą :D Faceci się boją o_O ??

    Witam :) Tylko kusicie wszyscy tymi słodkościami :( Dobrze, że daleko do Was mam, bo bym wszystko ukradła yyy zjadła :p
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wody się napij , samo zdrowie :D:D
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    tak zrobię szklanka zimnej wody w gardło wiadro na głowę
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tylko takie obszerniejsze , żebyś się nie udusił , ktoś musi tu mruczeć.............:D:D:D:D
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D No, boją się :D Lwa się bojąxD
     
  13. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Jesteśmy pod ochroną :D ?? Tylko czy ochroniarzowi ta rola odpowiada -.-
     
  14. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jeszcze nie zrezygnował, więc chyba odpowiada :)
     
  15. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    A komu by nie odpowiadała :D
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    No wiesz, zależy od ochroniarza i tego co lubi 8);):)
     
  17. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Też racja :) Więc musimy poczekać na jego opinię :)
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wpadłam do domku powiedzieć

    [​IMG] wszystkim :):):):)
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Danusiu śpij dobrze, kolorowych snów

    zrobiłam 27 zadań i na dzis koniec:)
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Śpij, smacznie śpij i o marzeniach swoich śnij:)
    A jak rano się obudzisz, znów na farmie się natrudzisz.xD
    Dobranoc:)
    Bo jutro wcześniej pobudka;)