pietruchin48

Discussion in 'Kto jest kim - gracze' started by pietruchin48, Nov 3, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tak wiem , zdaje sobie z tego sprawę , tylko ciężko jest . :sleepy: Pożegnam się , bo rano moja mała ciapcia przyjdzie i trzeba być na chodzie , Dobranoc kochani , dziękuję za wszystko . :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Danusiu
    dla Ciebie też przytulas się znajdzie
    [​IMG]

    przytulać się trzeba codziennie nie tylko od święta
     
    pietruchin48, waderówek and dantic3 like this.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum


    dziękuję Marzenko za przytulasa jest boski i ja cię przytulam i wszystkch domowników :inlove:dobranoc wszystkim
     
    Last edited: Mar 15, 2016
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie masz za co dziękować.
    Kiedyś napisałam Piotrowi, że ludzie, którzy darzą się sympatią, nie muszą dziękować sobie wzajemnie za zwyczajne słowa, gesty, prezenty.
    To jest naturalna i zwykła rzecz, którą wzajemnie sie dzielimy. I tu i w realu.
    Spokojnych snów.:)
     
    pietruchin48, dantic3 and marzena5275 like this.
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    smacznie śpicie
    kolorowo śnijcie
    ja za chwilę tez się zabieram
    szkoda że jutro nie niedziela

    [​IMG]
     
    pietruchin48, dantic3 and waderówek like this.
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    pietruchin48, dantic3 and marzena5275 like this.
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    pietruchin48, waderówek and dantic3 like this.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    są przecudne sówki zawsze lubie dostawać :Dno i w miarę odpisuję :D
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    no!!! cudne. A jak stuknęła, to wręcz mi głowa odskoczyłaxD i myślałam, że coś teraz mi zasadzi.:cry:
    Dobranoc! Do jutra:)
     
    pietruchin48, dantic3 and marzena5275 like this.
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Do jakiego jutra do dziśxD

    Dobranoc:)
     
    pietruchin48, waderówek and dantic3 like this.
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxDxD
    Faktycznie, ale zleciało:)
    Ale chyba jeszcze warto się położyć;):pxD
    papaśki;)
     
    pietruchin48, marzena5275 and dantic3 like this.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jutro dostaniesz sówkę że cie stuknie kochana :D ale czy podołasz ? dobranoc Marzenko :)
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Czy mam szykować kołnierz ortopedyczny?xD Na wypadek jeśli łepetyny nie utrzymam:cry:xD:cry:
    I jeszcze jeden i jeszcze razxD
    Dobranoc:)
     
    pietruchin48, dantic3 and marzena5275 like this.
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Jeszcze raz dobranoc i już sobie idę
     
    pietruchin48, dantic3 and waderówek like this.
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD:cry:
    zdecydowane dobranoc:)
     
    marzena5275, pietruchin48 and dantic3 like this.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    łepetynę utrzymasz :D jutro sie dowiesz ;) myślę ze nie spadnie xDkołnierz niepotrzebny :Dto ja też idę :)bobo bob :D
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Last edited: Mar 16, 2016
    marzena5275, dantic3 and waderówek like this.
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Widzę, że chyba problem rozwiązany Piotr:) Ja też fejsa sprawdziłam i chyba wiem o co chodzi.:)

    :D Wiesz co, trudny wybór. Ale dla mnie: słoń, a potem koala.:D Ale żaba też przypadła mi do gustu.
    Czemu męczysz człowieka od rana trudnymi wyborami?;):pxD

    Dzień dobry!!!
    Dziś będzie słonecznie i optymistycznie.;)
    Wiatr umiarkowany, zachodni, z tendencją do zanikania.
    Temperatury nie mierzymy. Liczy się tylko ta odczuwalna. A ona jest wysoka, bo serca mamy gorące.;)
    Opadów na horyzoncie nie widać.
    Ale, uwaga, mamy dużą wilgotność powietrza, bo aż 94%. Zatem dzisiaj nie płaczemy, a wodę lejemy umiarkowanie.;)
    Biomet niekorzystny ale może sie poprawi.
    I najważniejsze! Ciśnienie! Ciśnienie wysokie dziś, niestety. I trzeba coś z tym zrobić.
    Ba! Ale co?;) [​IMG]
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :D Pięknie świeci słoneczko od samego rana , chociaż zimno .:p
    Jeśli wybierać zwierzaka to oczywiście słoń , zdecydowanie . :D

    Miłego , uśmiechniętego dnia kochani życzę , zajrzę póżniej . Pa .:)
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam:D tak pogoda dziś dopisuje :)trudny wybór ,ale wybrałam delfinka :)

    byle do 14 stej :) miłego dnia i dużo wypadajek życzę :)